Medler CleanEscalator

Multimedialne systemy reklamy na ruchomych schodach i chodnikach.

Schody ruchome, oprócz swojej funkcji transportowej, posiadają niewykorzystany potencjał związany z przekazem informacji. Reklama na ruchomych schodach jest tania, bezpieczna w montażu i demontażu, nie wymaga modyfikacji mechanicznej ciągów. Ze względu na występowanie w miejscach o podwyższonym ruchu pieszych jest idealnym sposobem na dotarcie do bardzo dużej liczby odbiorców, co powoduje, że tego typu kampania jest jedną z najtańszych możliwych metod promocji. Ponadto umieszczenie reklamy na schodach i trawelatorach w obiektach handlowych daje możliwość informowania klientów o promocjach i nowościach oraz kierowania ich do sklepów, do których wcześniej nie planowali wejść, co jest szczególnie korzystne dla lokali o gorszym umiejscowieniu. Bardzo ważną zaletą jest również fakt, iż jako coś dotąd niespotykanego, reklama taka ma o wiele większe szanse na wzbudzenie zainteresowania klientów od powszechnych sposobów marketingu, do których zdążyliśmy już przywyknąć.

Reklama na ruchomych schodach to nowość,

która intryguje i przyciąga uwagę.

Reklama na ruchomych poręczach

Poręcze ruchomych schodów i bieżni to rzadko wykorzystywana powierzchnia reklamowa, która daje możliwość dotarcia do dużej liczby odbiorców. Za pomocą specjalistycznej taśmy umieszczamy na poręczach dowolną treść, zamieniając ruchome ciągi w dynamiczną i oryginalną reklamę.

Taśma wykonana jest z samoprzylepnej folii z tworzywa sztucznego, na której za pomocą druku cyfrowego nanosimy tekst i grafikę. Reklamę instalujemy na okres 4 tygodni. W przypadkach indywidualnych, jeżeli zużycie nośnika jest niewielkie, istnieje możliwość przedłużenia kampanii na okres nawet do 3 miesięcy.

 • bezpieczny montaż i demontaż bez ingerencji w mechanizm ciągu,
 • możliwość dopasowania reklamy do wszystkich modeli poręczy,
 • elastyczny i trwały nadruk (nie kruszy się i nie brudzi rąk),
 • jaskrawe kolory odporne na UV,
 • dostosowanie reklamy do długości poręczy (dokładne dopasowanie),
 • okres trwania kampanii do 3 miesięcy.

Multimedialne stacje reklamowe

Kolejnym rozwiązaniem, jakie chcielibyśmy zaproponować, są multimedialne stacje reklamowe wyposażone w wysokiej jakości wyświetlacze oraz głośniki, umożliwiające emisję dowolnego przekazu informacyjnego bądź reklamowego. Urządzenia są wypożyczane na okres dwunastu miesięcy lub dłuższy. Stacje instalujemy na froncie ruchomych ciągów w kierunku jazdy w ten sposób, że znajdują się w zasięgu wzroku przechodniów, dzięki czemu reklama prezentowana jest w prosty i przystępny sposób wszystkim użytkownikom.

 • bezpieczny montaż i demontaż bez ingerencji w mechanizm ciągu,
 • możliwość wyświetlania dowolnej sekwencji reklam,
 • bezprzewodowa obsługa urządzenia za pomocą Wi-Fi,
 • wysokiej jakości obraz i dźwięk,
 • innowacyjny i przyciągający wzrok wygląd.